Kursy duchowości – warsztaty Rozwoju Duchowego

Rozwój duchowy człowieka jest fundamentem prawidłowej i efektywnej działalności każdej osoby we wszystkich dziedzinach życia. W tym znaczeniu wiąże się to m. in. z rozwojem osobistym i psychotroniką. Psychotronika to zespół technik ułatwiających funkcjonowanie w świecie energii. Jednak psychotronika bez podbudowy duchowości może rodzić poważne problemy. Rozwój duchowy człowieka jest podstawą, na której bezpiecznie i efektywnie mogą w pełni zaistnieć psychotronika, ezoteryka i rozwój osobisty człowieka.

Kurs Rozwoju Duchowego I stopnia obejmuje ponad 30 godzin zajęć. Każdego dnia szkoleniowego ponad dwie godziny przeznaczone są na wykład z zakresu spraw codziennych, kontaktów międzyludzkich, rozumienia siebie i innych w różnych okresach życia; ostatnia godzina to nauka autorelaksu i medytacji naturalnej. Relaks zmniejsza poziom stresów, medytacja naturalna zwiększa wrażliwość i odporność psychiczną, dając większą skuteczność działania w normalnym życiu. Dla osób, które wstają wcześniej, dzień zaczyna się gimnastyką i poranną medytacją przed śniadaniem.

 

kurs duchowości

 

Zgłoszenie na kurs RD (Rozwoju Duchowego) następuje poprzez:

  1. Wysłanie zgłoszenia, najlepiej na formularzu zgłoszeniowym poprzez stronę internetową;
  2. Do dwóch tygodni Fundacja przesyła informację o możliwości przyjęcia na kurs;
  3. Dopiero po otrzymaniu informacji o możliwości przyjęcia na kurs należy dokonać wpłaty w wysokości minimum 200 zł (na razie wstrzymać się z wpłatami do momentu otrzymania informacji od Fundacji, że można je wykonać) za szkolenie na konto Fundacji: Bank Pocztowy, nr 12 1320 1999 2339 5813 2000 0001 (w rubryce „tytuł wpłaty” należy wpisać: RD w terminie…);
  4. W przeciągu kilku dni otrzymuje się z Fundacji potwierdzenie przyjęcia. W otrzymanym potwierdzeniu podany jest numer konta ośrodka, na które należy wpłacić należność za pobyt.

Uwaga: Rezerwacja miejsca na wczasach następuje wyłącznie po wpłynięciu zgłoszenia i wpłacie zaliczki za szkolenie. Opłatę za pobyt należy uiścić na podane w potwierdzeniu konto ośrodka do 14 dni przed rozpoczęciem turnusu (510 zł). W wyjątkowych przypadkach możliwe jest dokonanie tej wpłaty w dniu przyjazdu, w recepcji ośrodka.

W kursach Rozwoju Duchowego mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 21 lat i nie cierpią na choroby psychiczne. Osoby z poważnymi schorzeniami serca i panie w ciąży nie biorą udziału w części relaksowo-medytacyjnej.

Ośrodek wczasowy

D. W. JĘDRUŚ” w Zawoi, powiat Sucha Beskidzka, Beskidy, woj. małopolskie (pod Babią Górą). Ośrodek położony na wysokości 634 m.n.p.m. w Zawoi Składy. W jednym 2-piętrowym budynku mieszczą się pokoje (z łazienkami), jadalnia i sala wykładowa. Czajniki na korytarzach. Parking na terenie ośrodka ogrodzony, niestrzeżony. Dane adresowe: Ośrodek Wczasowy 'JĘDRUŚ’, 34-223 Zawoja Składy 1618. Strona internetowa: www.jedruszawoja.pl

Osoby korzystające z komunikacji publicznej mogą m. innymi wybrać  dojazd pociągiem do Suchej Beskidzkiej, a stąd umówioną taksi do Zawoi Składy (20 km).

Współrzędne dla GPS: 49.6240623, 19.5180303

Druki zgłoszeń na zajęcia z Rozwoju Duchowego

Jeżeli chcą Państwo wysłać zgłoszenie na wczasy Rozwoju Duchowego, prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszenia (proszę kliknąć wytłuszczone słowa). Alternatywnie, aby przekazać druk osobom nie korzystającym z Internetu, można pobrać wersję do wydrukowania (proszę kliknąć wytłuszczone słowa). Osobom przyjętym na konkretny termin warsztatu duchowego (turnusu) zostanie wysłane potwierdzenie. Liczba pokoi w Ośrodku jest ograniczona, dlatego lepiej prędzej zarezerwować miejsce, wysyłając zgłoszenie.  Osoby, dla których zabrakło miejsc, zostaną o tym zawiadomione. Jeśli ktoś zdecyduje się na przyjazd w ostatniej chwili, powinien ustalić telefonicznie (dzwoniąc do Fundacji tel. 737 175 577), czy są jeszcze wolne miejsca.

Różne informacje, warunki pobytu

Ze względu na ograniczoną liczbę pokoi i różnorodność potrzeb jesteśmy zmuszeni zastrzec sobie prawo do zakwaterowania nie zawsze zgodnego z życzeniami kursantów. Małżeństwom gwarantujemy pokoje dwuosobowe, pozostałym osobom pokoje trzyosobowe. Jaroszom będziemy starali się zapewnić posiłki bezmięsne, ale nie możemy obiecać, że to się w pełni uda. Jeśli będą wolne miejsca, z wczasów mogą korzystać osoby towarzyszące; zamawiają u nas miejsce i po otrzymaniu od Fundacji potwierdzenia o możliwości zakwaterowania płacą wyłącznie za pobyt w O. W. JĘDRUŚ.  Chęć zabrania z sobą psa należy uprzednio zgłosić Fundacji i uzyskać zgodę na jego pobyt. Ponadto wiąże się to z dodatkową opłatą (mały pies – 15 zł/doba, duży pies 25 zł/doba). Właściciel psa ma obowiązek sprzątania po swoim pupilu w pokoju i w terenie oraz gwarantuje, że jego pies nie będzie przebywał na łóżkach.

Kontakt

Można próbować połączyć się z numerem 737 175 577. Z pytaniami najlepiej zwracać się pisemnie do Fundacji Homo Homini Frater: e-mail — homo@homini.eu lub poprzez formularz kontaktowy (pasek w menu górnym), pocztą: 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 23 / 2.

ZAPRASZAMY