Kursy duchowości – warsztaty Rozwoju Duchowego

Rozwój duchowy człowieka jest fundamentem prawidłowej i efektywnej działalności każdej osoby we wszystkich dziedzinach życia. W tym znaczeniu wiąże się to m. in. z rozwojem osobistym i psychotroniką. Psychotronika to zespół technik ułatwiających funkcjonowanie w świecie energii. Jednak psychotronika bez podbudowy duchowości może rodzić poważne problemy. Rozwój duchowy człowieka jest podstawą, na której bezpiecznie i efektywnie mogą w pełni zaistnieć psychotronika, ezoteryka i rozwój osobisty człowieka.

Kurs Rozwoju Duchowego I stopnia obejmuje ponad 30 godzin zajęć. Każdego dnia szkoleniowego ponad dwie godziny przeznaczone są na wykład z zakresu spraw codziennych, kontaktów międzyludzkich, rozumienia siebie i innych w różnych okresach życia; ostatnia godzina to nauka autorelaksu i medytacji naturalnej. Relaks zmniejsza poziom stresów, medytacja naturalna zwiększa wrażliwość i odporność psychiczną, dając większą skuteczność działania w normalnym życiu.

kurs duchowości

Zgłoszenie na kurs RD (Rozwoju Duchowego) następuje poprzez:

  1. Wysłanie zgłoszenia, najlepiej na formularzu zgłoszeniowym poprzez stronę internetową;
  2. Do dwóch tygodni Fundacja przesyła informację o możliwości przyjęcia na kurs. W otrzymanej informacji podany będzie numer konta Niagary, na który należy wpłacić należność za pobyt i wyżywienie w wysokości 1010 zł. Wpłata powinna wpłynąć na konto Niagary nie później niż 35 dni przed datą rozpoczęcia turnusu. Ważne: tytuł przelewu to „RD i data turnusu oraz nazwisko i imię , np. RD 25.03 – 01.04.2023, Aniela Kowalczyk;
  3. Opłata na rzecz Fundacji za szkolenie w wysokości 200 zł powinna być wniesiona na konta Fundacji: Bank Pocztowy, nr 12 1320 1999 2339 5813 2000 0001 (w rubryce „tytuł wpłaty” należy wpisać: RD w terminie….(np. RD 25.03 – 01.04), do czasu rozpoczęcia turnusu;
  4. W przeciągu kilku dni otrzymuje się z Fundacji potwierdzenie przyjęcia.

Uwaga: Rezerwacja miejsca na wczasach następuje wyłącznie po wpłynięciu zgłoszenia i dokonaniu opłaty za pobyt w ośrodku. Opłatę za pobyt należy uiścić nie później niż na 35 dni przed rozpoczęciem turnusu (1.010 zł). W wyjątkowych przypadkach możliwe jest dokonanie tej wpłaty w dniu przyjazdu, w recepcji ośrodka ale to należy zgłosić Fundacji i uzyskać akceptację.

W kursach Rozwoju Duchowego mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 21 lat, nie cierpią na choroby psychiczne i nie są uzależnione od narkotyków. Osoby z poważnymi schorzeniami serca i panie w ciąży nie biorą udziału w części relaksowo-medytacyjnej.

Ośrodek wczasowy

OW „NIAGARA” w Międzybrodziu Żywieckim, powiat żywiecki, woj. śląskie; do Bielska-Białej 26 km, a do Żywca 12 km. W jednym 3-piętrowym budynku mieszczą się pokoje (z łazienkami) piętra 1 – 3. Czajniki w pokojach. W budynku obok (30 m.) mieszczą się na parterze jadalnia, a na 1 piętrze sale wykładowe. Parking na terenie ośrodka niestrzeżony, bezpłatny. Dane adresowe: Ośrodek Wczasowy 'NIAGARA’, 34-312 Międzybrodzie Żywieckie, Isepnicka 29.  Strona internetowa: www.owniagara.pl

Uwaga kierowcy: w miejscu parkowania zauważono kuny. W sklepach motoryzacyjnych jest w sprayu środek odstraszający kuny.

49°45’57.2″N  19°12’57.6″E

Druki zgłoszeń na zajęcia z Rozwoju Duchowego

Jeżeli chcą Państwo wysłać zgłoszenie na wczasy Rozwoju Duchowego, prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszenia (proszę kliknąć wytłuszczone słowa). Alternatywnie, aby przekazać druk osobom nie korzystającym z Internetu, można pobrać wersję do wydrukowania (proszę kliknąć wytłuszczone słowa). Osobom przyjętym na konkretny termin warsztatu duchowego (turnusu) zostanie wysłane potwierdzenie. Liczba pokoi w Ośrodku jest ograniczona, dlatego lepiej prędzej zarezerwować miejsce, wysyłając zgłoszenie.  Osoby, dla których zabrakło miejsc, zostaną o tym zawiadomione. Jeśli ktoś zdecyduje się na przyjazd w ostatniej chwili, powinien ustalić telefonicznie (dzwoniąc do Fundacji tel. 737 175 577), czy są jeszcze wolne miejsca.

Różne informacje, warunki pobytu

Ze względu na ograniczoną liczbę pokoi i różnorodność potrzeb jesteśmy zmuszeni zastrzec sobie prawo do zakwaterowania nie zawsze zgodnego z życzeniami kursantów. Małżeństwom gwarantujemy pokoje dwuosobowe, pozostałym osobom pokoje trzyosobowe. Jaroszom będziemy starali się zapewnić posiłki bezmięsne, ale nie możemy obiecać, że to się w pełni uda. Jeśli będą wolne miejsca, z wczasów mogą korzystać osoby towarzyszące; zamawiają u nas miejsce, a po otrzymaniu od Fundacji potwierdzenia o możliwości zakwaterowania, płacą wyłącznie za pobyt w Niagarze. Chęć zabrania z sobą psa (tolerowane tylko psy małych ras) należy uprzednio zgłosić Fundacji i uzyskać zgodę na jego pobyt. Ponadto wiąże się to z dodatkową opłatą za drugie łóżko – 40 zł/doba, ponieważ właściciel musi zapłacić za „jedynkę”. Właściciel psa ma obowiązek sprzątania po swoim pupilu w pokoju i w terenie oraz gwarantuje, że jego pies nie będzie przebywał na łóżkach.

Kontakt

Można próbować połączyć się z numerem 737 175 577. Z pytaniami najlepiej zwracać się pisemnie do Fundacji Homo Homini Frater: e-mail — homo@homini.eu lub poprzez formularz kontaktowy (pasek w menu górnym), pocztą: 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 23 / 2.

ZAPRASZAMY